Stolik do ogrodowego zestawu technorattanowego 100 GONG

(kod: 17517)
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 17517

Opis produktu

Elegancki technorattanowy stolik o długości 100 cm i szerokości 70 cm to propozycja nie tylko do ogrodu lub na balkon. Jego uniwersalny wygląd i łatwość utrzymania czystości dzięki szklanemu blatowi. 

Aluminiowy stelaż jest całkowicie nie podatny na rdzę. Plecionka wykonana z technorattanu może być całorocznie wykorzystywana na zewnątrz ponieważ nie ulega niszczeniu od warunków pogodowych tj. śnieg, deszcz, mróz, promieniowanie UV.

Stolik do ogrodowego zestawu technorattanowego 100 dostępny jest w kilku wariantach kolorów. Kolekcja mebli GONG to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Zamawiając Stolik do ogrodowego zestawu technorattanowego 100 GONG otrzymują Państwo:

  • jeden stolik ze szklanym blatem

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 100 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 40 cm
  • waga: 8kg

Wymiary stolika technorattan zestawu GONG

Dostawa i montaż mebli:

Stolik z technorattanu z zestawu GONG dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w opakowaniu z folii o wymiarach 100x70x40 cm. Do stolika dołączone jest szkło (blat).

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x