Stolik Duch

(kod: 12488)
299 zł + dostawa 19 zł

Kluczowe parametry:

Wysokość 43
Szerokość 51
Głębokość 51
Materiał poliwęglan

Opis produktu

Stylowy i modny stolik Duch

Stolik ten sprawdzi się nie tlyko jako stolik kawowy bądź pomocniczy ale także jako praktyczny stolik do pokoju dziecięcego. Posiada on nowoczesną formę oraz kształt. Wykonany został on z modnego materiału - poliwęglanu dostepnego zarówno w wersji przezroczystej jak i kryjącej.

Stolik Duch pasować będzie do różnego rodzaju wnętrz, sprawdzi się w mieszkaniu, lofcie, biurze a także lokalach użytkowych. Jest on łatwy w sładowaniu oraz w utrzymaniu czystości.

W połączeniu z przezoczystymi krzesłami tworzy stylową kompozycję, która przypadnie do gustu każdego miłośnikowi designu oraz odważnych, nowoczesnych aranżacji.

 

WYMIARY
Wysokość - 43 cm
Szerokość - 51 cm
Głębokość - 51 cm

Kluczowe parametry:

Wysokość 43
Szerokość 51
Głębokość 51
Materiał poliwęglan

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
x