Stolik Ferro

(kod: 13365) System Alfa
389 zł

Produkt niedostępny

kod: 13365
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Stolik na metalowych nóżkach Ferro to nowoczesny stolik kawowy w wysokim połysku. Ten modny efekt zapewnia zastosowanie wysokopołyskowej płyty akrylowej. Nóżki wykonane są z polerowanej szlachetnej stali nierdzewnej.

Blat stolika może być wykonany w dwóch długościach 90 i 120 cm. Wysokość również można dopasować do swoich potrzeb, porponujemy trzy najpopularniejszy wymiary - 35, 40 i 45 cm.

Połączenie błyszczącego blatu z surowością stali zapewnia nowoczesny, a zarazem elegancki wygląd stolika. Mebel ten sprawdzi się zarówno w mieszkaniu jako ława, ale też w biurach, punktach usługowych.

Dostępne kolory: biały, czarny, lub beżowy (waniliowy)

Wymiary elementów zestawu:

  • długość blatu: 90 lub 120cm
  • szerokość blatu: 60cm
  • wysokość stolika: 35/40/45 cm (wysokość stolika możemy dopasować do Twoich potrzeb!)
  • waga stolika: 11/13 kg
  • maksymalne obciążenie blatu: 30kg

Dostawa i montaż mebli:

Stolik dostarczany jest do samodzielnego montażu. Wszystkie elementy potrzebne do montażu oraz instrukcja znajdują się w paczkach. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×