Stolik inspirowany projektem Illusion 45cm

(kod: 12388)
Designerski stolik inspirowany projektem światowego projektanta! Stolik ten zainspirowany został dziełem John'a Brauer'a - Illusion . Stoliki te wykonane są z transparentnego tworzywa, które posiada nietypową formę nakrytego ... pełny opis
648 zł

Produkt niedostępny

kod: 12388

Opis produktu

Designerski stolik inspirowany projektem światowego projektanta!

Stolik ten zainspirowany został dziełem John'a Brauer'a - Illusion. Stoliki te wykonane są z transparentnego tworzywa, które posiada nietypową formę nakrytego obrusu. Jest to jeden z najbardziej znanych i cenionych dzieł tego projektanta.

Taki stolik sprawdzi się w wielu pomieszczeniach, jego nowoczesna forma oraz netypowy kształt staną się nie tylko elementem funkcjonalnym, ale także ozdobnym. Sprawdzą się one w nowoczesnych wnętrzach, designerskich aranżacja, a także w lokalach uzytkowych.

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.