Stolik kawowy technorattan ZONK 100

(kod: 17522)
799 zł

Produkt niedostępny

kod: 17522

Opis produktu

Niski stolik na widocznych aluminiowych nogach i pokryty plecionką technorattanową to piękne połączenie materiałów z których jest wykonany. Szklany blat to wygodne rozwiązanie do utrzymania czystości.

Stelaż widoczny i ten znajdujący się pod plecionką technorattanową wykonany jest ze spawanych profili aluminiowych. Metal ten jest lekki dzięki czemu konstrukcja jest wygodna do przenoszenia nawet przez jedną osobę, ponadto jest odporny na rdzę.

Wyplot pokrywający górną część wykonany jest z technorattanu, materiału szeroko wykorzystywanego w produkcji mebli ogrodowych ze względu na jego odporność na warunki pogodowe umożliwiające pozostawienie go na zewnątrz przez cały rok - również w okresie jesienno-zimowym.

Stolik ZONK 100 jest oferowany w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru, kolekcja mebli ZONK to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Zamawiając Stolik kawowy technorattan ZONK 100 otrzymują Państwo:

  • jeden stolik ze szklanym blatem

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 100 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 40 cm
  • waga: 8 kg

Wymiary stolika ogrodowego technorattan aluminium ZONK

Dostawa i montaż mebli:

Stolik kawowy ogrodowy technorattan ZONK dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w folii o wymiarach 100x70x40 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x