Stolik komputerowy Mikro

(kod: 00481) Produkt wyprodukowany w Polsce
477 zł

Produkt niedostępny

kod: 00481
Wybierz Kolor blatu::

Opis produktu

Stolik komputerowy Mikro

możliwość wyboru kolorów blatu

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
  • Jestem bardzo zadowolona z zakupu stolika Mikro, gdyż spełnia wszystkie moje potrzeby. Zajmuje niewielką przestrzeń, można go ustawić nawet w najmniejszej luce w mieszkaniu. Jest bardzo ekonomiczny, ponieważ jest w nim miejsce na komputer, co jest bardzo ważne, gdyż komputer nie zajmuje dodatkowej przestrzeni ani dodatkowego mebla. Blat jest również bardzo funkcjonalny, doskonale mieści się na nim monitor. Dodatkowym atutem blatu tego stolika jest miejsce na lampkę nocną, która umożliwia nie tylko dobre pole widzenia klawiatury, ale również osłabia jaskrawość ekranu komputera. Jest przy tym wszystkim bardzo zgrabny i dopasowuje się do każdego rodzaju wyposażenia pokoju (rodzaju mebli). Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego stolika i polecałabym wszystkiem osobom posiadającym sprzęt komputerowy zakup tego artykułu. Bardzo dziękuję. Jeżeli chodzi o ocenę gwiazdkami to ja dałabym najwięcej z możliwych gwiazdek. 

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×