Stolik Loppo

Stolik Loppo
kliknij i zobacz 6 zdjęć
(kod: 09635)
Praktyczny stolik Loppo  doskonale sprawdzi się w pokoju każdego malucha. Może pełnić trzy funkcje: tablicy-stolika, tablicy lub zwykłego stolika. Stolik Loppo to połączenie innowacyjnych rozwiązań z prostotą  formy. Z... pełny opis
635 zł

Produkt niedostępny

kod: 09635

Opis produktu

Praktyczny stolik Loppo  doskonale sprawdzi się w pokoju każdego malucha.

Może pełnić trzy funkcje: tablicy-stolika, tablicy lub zwykłego stolika. Stolik Loppo to połączenie innowacyjnych rozwiązań z prostotą  formy. Został wykonany z białej płyty MDF. Ponadto, blat pomalowano specjalną farbą kredową. Dostępny w dwóch wariantach: zielonym i różowym kolorze dodatków. Dodatkowo stolik posiada praktyczna półeczke pod blatem. Z pewnością stanie się ulubionym miejscem zabaw Twojego dziecka.

Wymiary:

wysokość - 56cm

długość - 66cm

głębokość - 55cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.