Stolik nowoczesny grafitowy na balkon Balkonzept z pojemnikiem

(kod: 15981) Acamp
599 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 29,95zł

  • Wysyłka do 48h
  • kod: 15981

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Producent

Stolik nwoczesny na balkon Balkonzept to wyjątkowe uzupełnienie balkonu, które świetnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Wyprodukowany został przez firmę Rephorm. Jest to niemiecka marka, która jest pionierem w dziedzinie funkcjonalnych i oryginalnych rozwiązań balkonowych, a także producent mebli do małych pomiesczeń.

Przeznaczenie stolika

Stolik balkonowy Balkozept zajmuje mało miejsca i montuje się go do balustrady. Dzięki dodatkowemu pojemnikowi spełnia on więcej, niż jedną funkcję. Może służyć też jako doniczka, lub pojemnik na kostki lodu do schłodzenia napojów. Powierzchnia użytkowa stolika jest stabilna i możemy na niej jeść, położyć telefon, czy piwo. Zastosowanie znajdzie też w punktach gastronomicznych, bibliotekach i miejscach publicznych. Co ważne, stolik będzie wisiał równie dobrze na relingach prostokątnych, jak i zaokrąglonych.

Wyprodukowany z tworzywa sztucznego

Stolik wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - polietylenu, który w 100% podlega recyklingowi, co bardzo ważne, gdy troszczymy się o środowisko. Bez problemu może stać na zewnątrz, gdyż trudne warunki atmosferyczne nie są mu groźne. Mimo niewielkich rozmiarów wytrzyma nawet do 20 kg obciążenia! Nie zniszczy się też pod wpływem promieni słonecznych i jest całkowicie wodoodporny.

Wymiary elementów zestawu:

Stolik nowoczesny czerwony na balkon Balkonzept z pojemnikiem - wymiary

  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 35 cm
  • Głębokość: 45 cm

Powierzchnia użytkowa to :

  • Szerokość: :54 cm
  • Głębokość: 30 cm
  • Szerokość balustrady/ relingu: do 6 cm

Wymiary paczki:

  • 61x65x27 cm

Dostawa i montaż mebli:

Stolik dostarczany jest w ubezpieczonej paczce przez firmę kurierską. Stoliki posiadają własne opakowania kartonowe oraz owinięnte są dodatkowo w folię, która zabezpiecza przed porysowaniem. Waga paczki to ok 8 kg.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu, który jest niezwykle prosty. Polega on na nałożeniu stolika na balustradę. Istnieje możliwość przymocowania go za pomocą dodatkowego uchwytu z tyłu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia z siedziskiem na balkon skrzynia na balkon z siedziskiem skrzynia do przechowywania na balkon skrzynie do przechowywania na balkon skrzynia z siedziskiem na balkon keter skrzynie kufry plastikowe na balkon do 110cm skrzynie na balkon do przechowywania skrzynie na balkon do przechowywania mebli skrzynie na balkon do siedzenia wodoodporne skrzynie na balkon drewniana afrodyta skrzynie na balkon drewniane 130 cm skrzynie na balkon drewniane z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×