Stolik Romance

(kod: 12487)
2 522 zł

Produkt niedostępny

kod: 12487
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Nowoczesny i nietypowy stolik Romance

Stylowy stolik zaprojektowany przez Neringa Dervenyte. Posiada on nowoczesną, designerską formę nawiązującą do romantyzmu. Wykonany został w całości z połączenia perforowanej i proszkowo lakierowanej stali. Stal ta posiada delikatną perforację, która zapewnia zachwycający efekt - uwalnia światło od spodu i tworzy piękne illuminacje i cienie. Dodatkowo, stolik ten doda charakteru każdego wnętrzu oraz będzie jego elementem nie tylko praktycznym i funkcjonalnym ale także ozdobnym.

Stolik Romance sprawdzi się w nowoczesnych i stylowych wnętrzach. Zachwycać będzie swoją nietypową formą oraz najwyższej jakości wykonaniem.

Stolik ten dostępny jest w 4 wariantach:
Wymiary (wysokość/szerokość/głębokość):
ROMANCE 01 800x300x300 mm
ROMANCE 02 330x570x570 mm
ROMANCE 03 440x850x350 mm
ROMANCE 08 400x700x700 mm

Stoliki dostępne są także w wersjach dwukolorowych - wnętrze stolika pomalowane jest na inny kolor niż część zewnętrzna. W wypadku chęci zamówienia takiego stolika prosimy o kontakt.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×