Stolik z technorattanu okrągły Susan

(kod: 13920) Focus Garden
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 13920

Opis produktu

Niewielki stolik Susan wykonany jest z technorattanu, aluminium oraz szkła. Stelaż z lekkiego aluminium jest wytrzymały, a zarazem bardzo lekki. Materiały, z których składa się stolik zostały wybrane tak, aby ułatwić jego użytkowanie na wolnym powietrzu, nawet przy zmiennej pogodzie. Aluminium nie ulega korozji pod wpływem wilgoci, a technorattan nie odbarwia się nawet przy silnym promieniowaniu UV. Okrągły blat stołu został wykonany z odpornej na stłuczenia, hartowanej szyby włożonej w ramę oplecioną technorattanem. Na środku blatu znajduje się otwór z zaślepką na parasol. Pomiędzy nogami stołu wykonano otwór do przełożenia nogi parasola.

Stolik dzięki swojej odporności na warunki atmosferyczne świetnie sprawdzi się nie tylko w domowym ogrodzie, ale także w ogródkach restauracyjnych i kawiarnianych.

Do stolika Susan można dopasować krzesła NAPOLI, VALENCJA i NEGROS.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Średnica: 800mm                                              
  • Wysokość: 750mm       

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską.  Stół wymaga prostego, samodzielnego montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Stół objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x