Biurko Svenbox EC73

(kod: 13755) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox Echo
566 zł

Produkt niedostępny

kod: 13755

Opis produktu

Praktyczne i funkcjonalne biurko Svenbox EC73 sprawdzi się w przestrzeniach biurowych za sprawą prostej kontrukcji oraz dużej powierzchni blatu umożliwiającej zagospodarowanie przestrzeni według własnych potrzeb. Stanowi dopełnienie i wchodzi w skład serii Svenbox Echo.

Trwała konstrukcja z płyty melaminowanej o grubości 2.8 cm oraz krawędzie zabezpieczone 2-milimetrową okleiną PCV chroniącą blat przed uszkodzeniami, zapewniają komfort użytkowania oraz trwałość wykonania. 

Mebel wyposażony w otwory w blacie na okablowanie tzw. przeloty kablowe, które dają możliwość ukrycia kabli pod biurko ułatwiając uporządkowanie przestrzeni wokół siebie, a solidne stalowe nogi o grubości 60x30 cm podtrzymujące blat gwarantują stabilność kontrukcji.

Seria gabinetowa Echo składa się z kilku modeli mebli tj. szafek, biurek, kontenerków oraz pozostałych. Wybranie kilku elementów umożliwia skomponowanie indywidualnego zestawu będącego częścią kompleksowego wyposażenia biura. 

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej usługi wniesienia oraz zmontowania mebli oraz przy większych zamówieniach można liczyć na korzystny rabat. W celu uzyskania dodatkowych informacjijzapraszamy do kontaktu. 

Wymiary elementów zestawu:

Biurko Svenbox EC73

Dostępne kolory:

Kolory Svenbox EC 70

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox Echo

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x