Biurko Svenbox EC76

(kod: 06188) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox Echo
605 zł

Produkt niedostępny

kod: 06188

Opis produktu

Biurko Svenbox EC76 należy do kolekcji ECHO - eleganckich mebli gabinetowych marki Svenbox. Seria ta występuje w stonowanym kolorze orzecha nizinnego.

Mebel wykonano z wysokiej jakości płyty melaminowej o grubości 28 mm. Wykończoną ją starannie 2-milimetrowym obrzeżem z PCV w kolorze blatu.

W blacie znajdują się 2 otwory przelotowe na kable.

Blat biurka Biurko Svenbox EC 76 montowany jest na dwóch metalowych nogach w kształcie litery "L". Nogi malowane są proszkowo na kolor aluminium. W nogach biurka zastosowano specjalne regulatory wysokości, co umożliwia wypoziomowanie mebla stojącego na nierównej podłodze.

Biurko pasuje do pozostałych mebli Svenbox z kolekcji ECHO. Jeśli poszukują Państwo mebli biurowych do kompletu zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu - chętnie pomożemy w złożeniu idealnego zestawu biurowego!

Mebel do samodzielnego montażu. Do przesyłki dołączana jest czytelna instrukcja, dzięki której bez trudu złożą Państwo biurko. W paczce znajdują się również potrzebne elementy montażowe.

Oferujemy odpłatną usługę montażu!

Przy większych zamówieniach proponujemy atrakcyjne rabaty - zapytaj o wycenę.

Do wyboru biurko z kanałem kablowym (wariant za dopłatą) lub bez (wersja podstawowa).

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox EC76

Dostępne kolory:

Kolory Svenbox EC 76

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox Echo

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×