Przystawka do biurka Svenbox PH78

Przystawka do biurek okrągła
kliknij i zobacz 6 zdjęć
(kod: 13039) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
  • calvados
  • olcha
  • buk
Przystawka do biurka Svenbox PH78 to ciekawy pomysł na zwiększenie powierzchni biurka.  Wykonana jest z płyty melaminowanej oklejonej taśmą PCV. Solidna noga przymocowana do blatu zapewnia stabilność przystawki.  Przyst... pełny opis
363 zł

Produkt niedostępny

kod: 13039

Opis produktu

Przystawka do biurka Svenbox PH78 to ciekawy pomysł na zwiększenie powierzchni biurka. Wykonana jest z płyty melaminowanej oklejonej taśmą PCV. Solidna noga przymocowana do blatu zapewnia stabilność przystawki. 

Przystawka wyposażona jest w dwa płaskowniki z okuciami, umożliwiające bezproblemowy montaż przystawki do rogu biurka.

Przystawka do biurka Svenbox PH78 pasuje do biurek z kolekcji EKO oraz VIK.

Przy zamówieniu mebli Svenbox istnieje możliwość domówienia montażu. W cenę montażu wliczone jest wniesienie.

Zachęcamy do kontaktu z pracownikami sklepu, chętnie pomogą wybrać odpowiedni zestaw mebli.

Przy większych zamówieniach gwarantujemy rabat!

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox PH78

Dostępne kolory:

Kolory Svenbox PH 78

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


  • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
  • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.