Stół konferencyjny składany Svenbox PSC06

(kod: 08426) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
Stół konferencyjny PSC06 firmy Svenbox to wygodne i nowoczesne rozwiązanie do niewielkiej sali konferencyjnej. Stół posiada składany stelaż, co pozwala na łatwe i proste przechowywanie, a jednocześnie oszczędność miejsca. Blat wykonan... pełny opis
726 zł

Produkt niedostępny

kod: 08426

Opis produktu

Stół konferencyjny PSC06 firmy Svenbox to wygodne i nowoczesne rozwiązanie do niewielkiej sali konferencyjnej. Stół posiada składany stelaż, co pozwala na łatwe i proste przechowywanie, a jednocześnie oszczędność miejsca. Blat wykonany został z solidnej płyty melaminowej o grubości 28mm.

Krawędzie zabezpieczono trwałym obrzeżem z PVC o grubości 2mm, dzięki czemu krawędzie stołu nie niszczą się oraz nie zaczepiają o ubrania.  

Ten funkcjonalny stół konferencyjny zapewnia dużą przestrzeń do pracy, wyposażony jest w obszerny blat, na którym rozkładać możemy różnego rodzaju plany bądź makiety.

Jego wymiary to:
długość: 160 cm
głębokość: 75 cm
wysokość: 72,5 cm

Stół dostępny jest w kolorze aluminium, dzięki czemu jest neutralny i wpasuje się do wystroju każdego pomieszczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami z kategorii krzesła konferencyjne– znajdą tam Państwo krzesła, dzięki którym stworzyć można unikatowe zestawy mebli konferencyjnych. 

 

Wymiary elementów zestawu:

Stół konferencyjny Svenbox PSC 06 - wymiary

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


  • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
  • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.