Listwa Mediabox Svenbox S90SI

(kod: 13783) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
148 zł

Produkt niedostępny

kod: 13783

Opis produktu

Listwa Mediabox Svenbox S90SI jest rozgałęziaczem, który wpuszcza się w blat biurka lub stołu z czterema komorami (miejsca na osobne wtyczki kontaktowe( i włącznikiem bezpieczeństwa. Dzięki prostemu systemowi składania - możliwy jest szybki i bezpiecnzy dostęp do całej listwy zasilajacej Mediabox Svenbox S90SI. 

Kolor aluminium 09, kompatybilne ze wszystkimi biurkami i stołami kolekcji ECHO, EKO, VIK i ART firmy Svenbox.

W przypadku większych zakupów nasi pracownicy zaproponują Państwu korzystenijsze wyceny dlatego zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z obsługą sklepu.

Wymiary elementów zestawu:

Listwa Mediabox Svenbox S90SI wymiary

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×