Specjalne promocje do -60% ograniczone czasowo i ilościowo - szybka wysyłka - SPRAWDŹ ->

Szafa 50 Bravo

(kod: 08736) ElmarBravo
409 zł

Produkt niedostępny

kod: 08736
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Nowoczesna i gustowna szafa 50 z kolekcji Bravo. Kolekcja ta cechuje się nowoczesnym oraz schludnym wyglądem. Meble te tworzą wspaniały klimat w każdym pomieszczeniu nadając im charakter oraz ozdabiając je.

 

Szafa posiada  200cm wysokości, 50cm szerokości oraz 42cm głębokości. Posiada ona dwie szafki z drzwiczkami. Na nich znajdują się stylowe uchwyty, które ożywiają mebel. Dodatkowo, szafa dostępna jest w dwóch opcjach – drzwiczki otwierane na lewą (lewa) oraz na prawą stronę (prawa). Mebel tego typu sprawdzi się zarówno w przedpokoju, sypialni, garderobie oraz salonie. Fronty szafy wykonane są z płyty MDF.

Wszystkie elementy kolekcji wykonane zostały z najlepszych materiałów. Dodatkowo dbałość wykonania gwarantuje ich długoletnie użytkowanie oraz trwałość. Elementy kolekcji wykonane są w gustownym kolorze wenge

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x