Specjalne promocje do -60% ograniczone czasowo i ilościowo - szybka wysyłka - SPRAWDŹ ->

Szafa Bravo

(kod: 08735) ElmarBravo
573 zł

Produkt niedostępny

kod: 08735
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu


Wygodna oraz pojemna szafa ubraniowa z kolekcji Bravo. Kolekcja ta to klasyczne oraz gustowne meble, które stworzą elegancki klimat w każdym pomieszczeniu.

 

Szafa posiada parę drzwiczek oraz eleganckie uchwyty zachowane w nowoczesnej formie. Szafa posiada 200cm wysokości, 80cm szerokości oraz 52cm głębokości. Jest to szafa ubraniowa, która sprawdzi się w salonie, sypialni, garderobie a także w przedpokoju. Fronty szafy wykonane są z płyty MDF.

Wszystkie meble z kolekcji Bravo wykonane są z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich użytkowanie przez lata. Wszstkie elementy kolekcji wykonane są w gustownym kolorze wenge. 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x