Szafa Cross biała

(kod: 08881) Cross
Szafa Cross biała. Szafa Cross wykonana została z najwyższej jakości drewna sosnowego. Jej powierzchnia polakierowana została na bieło, dzięki czemu drewno jest chronione a szafa służyć może przez długie lata. Szafa drewniana Cr... pełny opis
1 602 zł
+ dostawa 110 zł
Kup na raty: 20 x 85,59zł
Wysyłka do 6 tygodni
kod: 08881

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 197
Szerokość [cm] 99
Głębokość [cm] 60

Opis produktu

Szafa Cross biała.

Szafa Cross wykonana została z najwyższej jakości drewna sosnowego. Jej powierzchnia polakierowana została na bieło, dzięki czemu drewno jest chronione a szafa służyć może przez długie lata. Szafa drewniana Cross pzeznaczona jest do pokoju dziecięcego - nie posiada ona żanych wystającycy uchwytów, dzięki czemu jest jeszcze bardziej bezpieczna dla naszych pociech.
Szafa posiada klasyczną i czystą formę, dzięki czemu wpasuje się w każde wnętrze. Posiada ona drążek do wieszania ubrań oraz pięć półek. Szafa jest dwudrzwiowa.

Produkt do samodzielnego montażu.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 197
Szerokość [cm] 99
Głębokość [cm] 60

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.