Szafa Dos 4szuf.

(kod: 10014)
  • Sosna
  • Olcha
  • Dąb
  • Orzech
Pojemna i wygodna Szafa Dos 4 szuf. Szafa Dos 4 szuf. to dwudrzwiowa szafa, która posiada 4 małe szufladki po boku. Wykonana została ona z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących mozliwość długoletniego korzystania z mebla... pełny opis
1 247 zł
+ dostawa 70 zł
Kup na raty: 20 x 65,85zł
Wysyłka do 10 tygodni
kod: 10014
Wybierz Kolor drewna:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 80 - 90
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 190
Ilość drzwi 2 drzwiowa
Ilość szuflad więcej niż 3 szuflady

Opis produktu

Pojemna i wygodna Szafa Dos 4 szuf.

Szafa Dos 4 szuf. to dwudrzwiowa szafa, która posiada 4 małe szufladki po boku. Wykonana została ona z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących mozliwość długoletniego korzystania z mebla.

Szafa wykonana została w całości z naturalnego drewna sosnowego - zostało ono wybarwione ręcznie, dzięki czemu szafa doskonale się prezentuje. Następnie polakierowana została półmatowym lakierem - pozwala to wydobyć naturalne piekno drewna oraz wyeksponować jego strukturę. Wewnątrz szafy znajduje się wieszak.

Szafa dostępna jest w dwóch rozmiarach 80cm oraz 90cm a także w kilku odcieniach wybarwienia.

WYMIARY :          
wysokość: 190 cm
szerokość: 80 cm / 90cm
głębokość: 60 cm

 

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 80 - 90
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 190
Ilość drzwi 2 drzwiowa
Ilość szuflad więcej niż 3 szuflady

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.