Szafa DUO 80 + wieszak

(kod: 10015)
  • Sosna
  • Olcha
  • Dąb
  • Orzech
Solidna szafa wykonana w całości z drewna sosnowego. Szafa wyposażona jest w wieszak, ułatwiający przechowywanie odzieży. Wymiary szafy Duo: wysokość: 190 cm, szerokość: 80 cm, głębokość: 60 cm. Do produkcji szafu DUO u... pełny opis
1 075 zł
+ dostawa 70 zł
Kup na raty: 20 x 57,25zł
Wysyłka do 10 tygodni
kod: 10015
Wybierz Kolor drewna:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 80
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 190
Ilość drzwi 2 drzwiowa
Ilość szuflad bez szuflad

Opis produktu

Solidna szafa wykonana w całości z drewna sosnowego. Szafa wyposażona jest w wieszak, ułatwiający przechowywanie odzieży.
Wymiary szafy Duo:
wysokość: 190 cm,
szerokość: 80 cm,
głębokość: 60 cm.
Do produkcji szafu DUO użyto ekologicznego drewna, pokrytego półmatowym lakierem. Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość mebla oraz bezpieczeństwo jego użytkowania.
Szafa dostępna jest w klasycznym, ciepłym odcieniu wykończenia. Za dopłatą mogą Państwo wybrać model w innym kolorze.
Szafa dostarczana jest w stanie do samodzielnego montażu. W paczce znajduję się wszelkie elementy montażowe oraz instrukcja.

 

 

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 80
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 190
Ilość drzwi 2 drzwiowa
Ilość szuflad bez szuflad

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.