Szafa Tres 4szuf.

(kod: 10013)
  • Sosna
  • Olcha
  • Dąb
  • Orzech
Wygodna i pojemna  Szafa Tres 4szuf. Szafa Tres 4szuf to wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w kazdej sypialni. Szafa jest trzydrzwiowa oraz posiada 4 małe szufladki po boku. Wykonana została z najwyższej jakości materia... pełny opis
1 798 zł
+ dostawa 70 zł
Kup na raty: 20 x 93,40zł
Wysyłka do 10 tygodni
kod: 10013
Wybierz Kolor drewna:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 120 - 133
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 190
Ilość drzwi 3 drzwiowa
Ilość szuflad więcej niż 3 szuflady

Opis produktu

Wygodna i pojemna Szafa Tres 4szuf.

Szafa Tres 4szuf to wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w kazdej sypialni. Szafa jest trzydrzwiowa oraz posiada 4 małe szufladki po boku. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu korzystać z niej będzie można przez długie lata.

Szafa wykonana została w całości z naturalnego drewna sosnowego - gwarantuje ono wytrzymałośc a także piękny wygląd szafy. Drewno to zostało wybarwione ręcznie - pozwala to osiagnąć najlepszy efekt a także wydobyc naturalne piekno drewna. Nastepnie szafa polakierowana została półmatowym lakierem. Gwarantuje to solidność a także doskonałą prezencję szafy.

Dostępna w szerokości 120cm oraz 133cm a także w kilku odcieniach wybarwienia.
Za dużymi drzwiami znajduje się wieszak, natomiast w mniejszej szafeczce znajduje się 1 półka.

WYMIARY :          
wysokość: 190 cm
szerokość: 120 cm / 133cm
głębokość: 60 cm

 

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 120 - 133
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 190
Ilość drzwi 3 drzwiowa
Ilość szuflad więcej niż 3 szuflady

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.