Szafeczka kontenerek w stylu skandynawskim Edge 1

(kod: 20172) Produkt wyprodukowany w Polsce Womeb Meble
700 zł

Produkt niedostępny

kod: 20172

Opis produktu

Delikatny mebel charakteryzuje się minimalizmem, jednocześnie jest oryginalny ze względu na swoje ciekawe wzornictwo. Drzwiczki szafeczki/kontenerka w stylu skandynawskim EDGE 1 z jednej strony mają delikatny skos, który odkrywa nieco drewnianego elementu dekoracyjnego.

Womeb Edge 1 - kontenerek w stylu skandynawskim

Szafeczka/kontenerek w stylu skandynawskim EDGE1 to stylowe połączenie dwóch rodzajów materiałów. Korpus mebla oraz fronty wykonano z laminowanej płyty MDF w białym kolorze. Tworzą one udaną i spójną całość z nogami mebla wyprodukowanymi z litego, sosnowego drewna, które pokryto lakierem bezbarwnym. Bezbarwny lakier sprawia, że struktura drewna pozostaje widoczna.

Zastosowanie obrzeży z PCV o grubości 1 mm powoduje, że szafka jest odporniejsza na obicia. Szafeczka/kontenerek w stylu skandynawskim EDGE1 poza tym, że może służyć jako mebel postawiony pod biurkiem, w którym będziemy przechowywać rzeczy biurowe, może również sprawdzić się jako szafka nocna. Na górnej części zmieści się nocna lampka, a wewnątrz znajdzie się miejsce na książkę, ulubione czasopismo czy też podręczne przedmioty.

Biały kontenerek - szafeczka w stylu skandynawskim

Marka Womeb to polski producent mebli, w którego ofercie znajdziemy zarówno meble do przechowywania takie jak komody, regały a także stoliki kawowe, stoły, konsole. Wszystkie produkty zachowane są w nowoczesnej i minimalistycznej formie. Materiały, z jakich sa wykonywane zostały starannie wyselekcjonowane tak, aby meble pięknie się prezentowały i służyły przez długie lata. Marka oferuje meble wykonane zgodnie z najnowszymi trendami, o ciekawym wzornictwie.

Wymiary elementów zestawu:

Biały kontenerek - wymiary

Wymiary:

  •     wysokość: 56 cm
  •     szerokość: 39 cm
  •     głębokość: 39 cm

Półki w środku: 1szt  - wyciągana

Materiał: płyta laminowana, biała gładka + obrzeże PCV, drewno lite, sosnowe, lakierowane bezbarwnie

Waga: 20 kg

 

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta dla osób fizycznych oraz 12 miesięczną dla firm.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa w stylu angielskim ławki ogrodowe w stylu angielskim

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×