Komoda biurowa zamykana czarny połysk Murano

799 zł 639 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 31,95zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15416

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Głębokość [cm] 36

Opis produktu

Klasa mebli oceniana jest często poprzez pierwsze wrażenie. Na zrobienie pierwszego wrażenia ma się tylko jedną szansę. Komoda biurowa Murano to projekt, który ma wywoływać poczucie obcowania z pięknym meblem, solidnie wykonanym i praktycznym.

Czarna Komoda biurowa Murano to mebel, który będzie pasował do każdej powierzchni biurowej, gabinetowej oraz do domu. Wykonany w całości z 18 mm płyty MDF pokryty jest jakościową matą akrylową. Akryl powoduje, że komoda jest idealnie gładka i odporna na zarysowania. Efekt „tafli szkła” uzyskany dzięki lakierowi akrylowemu nadaje komodzie stylu. Wewnątrz szafki znajdują się 3 półki w matowym kolorze.

Tylną część komody stanowi niezwykle twarda płyta HDF, która powoduje, że szafka jest bardzo stabilna. Część niewidoczna „pleców” komody jest w stanie surowym.

Wysoka na 118 cm szafka na segregatory udostępnia również przestrzeń na szczycie komody. W tym miejscu można postawić drukarkę, skaner lub element ozdobny.

Trzymilimetrowe, plastikowe ślizgacze zamontowane pod spodem komody biurowej pozwalają na łatwe ustawienie mebla w najdogodniejszym miejscu.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 118 cm
  • Głebokość: 36 cm

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Głębokość [cm] 36

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 115 x 42 x 17 cm i wadze 35 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×