Szafka na segregatory zamykana Murano dąb sonoma

699 zł 535 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 26,75zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15417

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Głębokość [cm] 36

Opis produktu

Pięknie wykonana i praktyczna szafka Murano posłuży jako miejsce na segregatory lub książki.

Szafka Murano wykonana została w dwóch kolorach. Idealnie połączono kolor biały o wysokim połysku z  dębem sonoma. Front szafki stanowią drzwiczki, które wykonano z 18 mm płyty MDF pokrytej matą akrylową. Dzięki temu drzwiczki są idealnie gładkie i odporne na zarysowania. Korpus szafki skonstruowany jest z płyty laminowanej pokrytej okleiną wiernie odwzorowującą strukturę dębu sonoma. Drzwiczki zamykające dolną część szafki nie posiadają zamka, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, że zgubimy kluczyki. Tylna część szafki na segregatory to płyta HDF, której niewidoczna część jest w stanie surowym.

Wysokość szafki pozwala na wykorzystanie górnej przestrzeni mebla. 118 cm wysokości daje możliwość postawienia na szczycie mebla drukarki, skanera lub elementu ozdobnego. Szafka wyposażona jest w 3 pojemne, matowe półki.

Mebel wyposażono w trzymilimetrowe ślizgacze, które pozwalają na precyzyjne ustawienie mebla, bez ryzyka porysowania podłogi.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 118 cm
  • Głebokość: 36 cm

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Głębokość [cm] 36

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 115 x 42 x 17 cm i wadze 35 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×