Komoda do biura zamykana Murano wenge

(kod: 15418) Hubertus
549 zł 435 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 8 tygodni
  • kod: 15418

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Głębokość [cm] 36

Opis produktu

Egzotyczna kolorystyka połączona z subtelnym designem sprawia, że komoda biurowa pasuje do wnętrz gabinetowych, biurowych, jak również tych domowych.

Szafkę biurową zamykaną wykonano z 18 mm płyty wiórowej, którą wykończono okleiną wiernie odtwarzającą słoje egzotycznego drewna wenge. Dolną część szafki możemy zamknąć dzięki drzwiczkom, które nie posiadają zamka. We wnętrzu komody znajdują się 3 pojemne półki.

Stabilna komoda do biura zamykana obudowana jest z tyłu płytą HDF, która w niewidocznej części jest w stanie surowym. Dzięki zamontowanym w spodzie komody trzymilimetrowym ślizgaczom nie porysujemy podłogi. W miejscu docelowym szafka może służyć nie tylko jako przechowalnia segregatorów lub książek. Ponieważ wysoka na 118 cm komoda pozwala wykorzystać jej powierzchnię na szczycie. Tam można postawić element ozdobny, drukarkę lub skaner.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 118 cm
  • Głebokość: 36 cm

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Głębokość [cm] 36

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 115 x 42 x 17 cm i wadze 35 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x