Szafka nocna Cross biała

(kod: 08886) Cross
271 zł + dostawa 35 zł
  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 08886

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 50
Szerokość [cm] 40
Głębokość [cm] 39,1

Opis produktu

Szafka nocna Cross biała

Klasyczna szafka nocna drewniana Cross. Wykonana została ona z najwyższej jakości naturalnego drewna sosnowego. Jej powierzchnia polakierowana została na biało - lakier ten chroni drewno oraz umozliwia użytkowanie szafki nocnej przez długie lata.

Szafka posiada drzwiczki, jest bardzo pojemna oraz funkcjonalna. Przechowywać w niej można róznego rodzaju przedmioty. Sprawdzi się ona w każdym pokoju dziecięcym.
Dodatkowo szafka jest bezpieczna dla dzieci - nie posiada żadnych wystających uuchwytów, dzięki czemu dziecko nie zahaczy o nie oraz się nie skaleczy.

Mebel do samodzielnego montażu.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 50
Szerokość [cm] 40
Głębokość [cm] 39,1

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Cross

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Asia

    Szafka bardzo ładna, zgodna z opisem na stronie. Jedyny minus to długi czas oczekiwania, aczkolwiek była o tym informacja na stronie a status zamówienia można było w każdej chwili sprawdzić

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×