Szare Krzesło z Ekoskóry na Chromowanym Stelażu KS023

(kod: 19974) Świat-Krzeseł
146 zł

Produkt niedostępny

kod: 19974

Opis produktu

Krzesło KS023 z ekoskóry szare na chromowanym stelażu charakteryzuje się elegancją. Jego design inspirowany jest najnowszymi trendami w branży. Doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia biura, sali konferencyjnej, domowej jadalni czy restauracji. Na pewno stanie się ozdobą każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie.

Krzesło konferencyjne wykonano z ekoskóry. Ekoskóra jest materiałem sztucznym, imitującym prawdziwą skórę. Tworzywo to charakteryzuje się dużą wytrzymałością, a także jest łatwe w utrzymaniu. Nie wymaga skomplikowanych zabiegów konserwujących

Konstrukcja krzesła opiera się na czterech metalowych nogach wykończonych chromowaniem.

Całość waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 99 cm
  • szerokość: 40 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość siedziska: 45 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie paczki przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody oraz skontaktować się ze sklepem internetowym.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Gwarancja na produkt wynosi rok przy zakupie na fakturę lub dwa lata w przypadku zakupu na paragon.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x