Szklarnia Edwardian średnia 240 x 354

(kod: 03509)
8 805 zł + dostawa 695 zł

Kup na raty: 20 x 475,00zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 03509

Popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Szklarnia Edwardian jest w pełni funkcjonalną szklarnią ogrodową. Dach, okna i drzwi oszklone są hartowanym szkłem o grubości 4mm. W okiennicach zastosowano wywietrzniki z mosiężnymi zamknięciami. Drzwi wyposażono w zamek z mosiężną gałką.

Konstrukcja szklarni wykonana jest z drewna świerkowego impregnowanego preparatem solnym z dodatkiem wosku, dającym zabezpiecznenie przed butwieniem drewna, gwarantującym trwałość na wiele lat. Zastosowana konstrukcja dachu zapewnia jego całkowitą szczelność. W komplecie znajdują się stoliki z półkami ułatwiającymi zagospodarowanie wnętrza i zapewniajacymi idelane warunki dla uprawy roślin.

Szklarnia ogrodowa Edwardian da twoim roślinom idealną przestrzeń do rozwoju, zapewni im ciepło, a Twój ogród będzie wyglądał piękniej niż kiedykolwiek.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×