Szklarnia ogrodowa Compact 5,0m2

(kod: 08975)
2 470 zł

Produkt niedostępny

kod: 08975

Opis produktu

Wygodna szklarnia ogrodowa Compact 5,0m2.
Szklarnia ogrodowa Compact charakteryzuje się wysoką jakością oraz bardzo przystępną ceną. Jest to klasyczna szklarnia o prostokątnym kształcie. Szklarnia Compact posiada dwuspadzisty dach z wygodnym uchylanym okienkiem. Do szklarni wchodzi się przez wygodne przesuwane drzwiczki. Szklarnia Compact dostępna jest w dwóch wariantach – ze ściankami z płyt poliwęglanowych oraz ze ściankami szklanymi.
Szklarnia Compact sprawdzi się w ogrodzie jak i na działce. Jest to idealne miejsce do uprawiania różnego rodzaju roślin. Szklarnia jest duża oraz przestronna, dzięki czemu łatwo możemy ją zagospodarować. Taka szklarnia sprawi przyjemność każdemu ogrodnikowi. Jej prosta forma oraz schludny wygląd wpasuje się w każdą przestrzeń oraz urozmaici każdy ogród.
Szklarnia ogrodowa Compact posiada 5m2 powierzchni: 194cm wysokości w najwyższym punkcie, 259cm głębokości, 195cm szerokości.
Szklarnia do samodzielnego montażu – załączona jest instrukcja.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA OGRODOWA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 2x3m 6m2

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×