Szklarnia ogrodowa Compact 6,2m2

(kod: 08984)
3 100 zł

Produkt niedostępny

kod: 08984

Opis produktu

Wygodna szklarnia ogrodowa Compact 6,2m2.
Klasyczna szklarnia ogrodowa Compact. Szklarnie z tej kolekcji charakteryzują się najlepszym wykonaniem, materiałami najwyższej jakości oraz przystępną ceną. Szklarnia posiada prostokątny kształt. Jej dach jest dwuspadzisty – posiada on uchylne okienko, które umożliwia wentylację wnętrza szklarni ogrodowej. Wejście do szklarni to wygodne przesuwane drzwi, które pomagają zaoszczędzić miejsce we wnętrzu.
Szklarnia ogrodowa Compact dostępna jest w dwóch wariantach – ze szklanymi ściankami oraz ściankami wykonanymi z wytrzymałych płyt poliwęglanowych. Wnętrze szklarni jest bardzo proste do zagospodarowania – uprawiać  w niej można różnego rodzaju rośliny. Szklarnia tego typu sprawdzi się w każdym ogrodzie. Jej prosta forma wpasuje się w każdą przestrzeń.
Szklarnia ogrodowa Compact posiada 6,2m2 powierzchni: 194cm wysokości w najwyższym punkcie, 321cm głębokości, 195cm szerokości.
Szklarnia do samodzielnego montażu – załączona jest instrukcja.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA OGRODOWA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 2x3m 6m2

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×