Szklarnia ogrodowa Juliana Basic 300

(kod: 08971)
1 776 zł

Produkt niedostępny

kod: 08971

Opis produktu

Funkcjonalna Szklarnia Juliana Basic 300.
Szklarnia Juliana Basic 300 to wygodne oraz bardzo praktyczne rozwiązanie. Szklarnia Basic to podstawowa szklarnia o małych rozmiarach – idealnie nadająca się nie tylko do ogrodu ale także na działkę. Szklarnia Basic 300 Juliana pomoże nam zacząć przygodę z ogrodnictwem. Jest ona prosta do zagospodarowania – umieścić w niej można szereg półek. Szklarnia idealnie nada się do uprawy pietruszki, szczypiorku czy też koperku.
Szklarnia ogrodowa posiada ścianki wykonane z płyt poliwęglanowych o grubości 4mm. Umożliwiają one utrzymacie ciepła w ciągu nocy ale także chroni wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem w ciągu dnia. Szklarnia posiada klasyczny, dwuspadowy dach z uchylanym okienkiem – umożliwi to szybką i oraz prostą wentylację wnętrza. Szklarnia Basic 300 posiada wygodne przesuwane drzwi.
Basic 300 posiada 3,0m2 powierzchni: 197cm wysokości w najwyższym punkcie, 152cm głębokości, 197cm szerokości.
Szklarnia do samodzielnego montażu – załączona jest instrukcja.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA OGRODOWA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 2x3m 6m2

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×