Szklarnia ogrodowa Juliana Basic 450

(kod: 08972)
2 218 zł

Produkt niedostępny

kod: 08972

Opis produktu

Funkcjonalna szklarnia ogrodowa Juliana Basic 450.
Prosta szklarnia Basic 450 o średnich rozmiarach idealnie sprawdzi się zarówno w przydomowym ogrodzie ale także na działce. Posiadanie takiej szklarni sprawi przyjemność także początkującym ogrodnikom. Sprawdzi się ona jako miejsce do uprawy koperku, szczypiorku czy też pietruszki. Dodatkowo szklarnia Basic 450 jest  bardzo prosta do zagospodarowania – łatwo umieścić w niej możemy szereg niezbędnych półeczek.
Prosta forma oraz uniwersalny kształt szklarni wpasuje się w każdą przestrzeń urozmaicając ją. Ścianki szklarni ogrodowej Juliana wykonane zostały z płyty poliwęglanowej o grubości 4mm – jest to materiał, który utrzymuje temperaturę we wnętrzu szklarni w nocy a także chroni rośliny przed przegrzaniem w ciągu dnia. Szklarnia posiada prosty, uniwersalny kształt – dwuspadzisty dach posiada uchylne okienko, które zapewnia wentylację. Do szklarni wejść możemy przez przesuwane drzwi.
Szklarnia ogrodowa Juliana Basic 450 posiada 4,5m2 powierzchni: 197cm wysokości w najwyższym punkcie, 224cm głębokości, 197cm szerokości.
Szklarnia do samodzielnego montażu – załączona jest instrukcja.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA OGRODOWA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 2x3m 6m2

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×