Szklarnia ogrodowa Juliana Basic 600

(kod: 08974)
2 512 zł

Produkt niedostępny

kod: 08974

Opis produktu

Wygodna szklarnia ogrodowa Juliana Basic 600.
Szklarnia Basic 600 to duża i wygodna szklarnia ogrodowa. Przypadnie ona do gustu każdego ogrodnikowi. Jest ona bardzo prosta do zagospodarowania – bez problemu zawiesimy w niej szereg wygodnych półeczek, na których umieścić możemy różnego rodzaju elementy niezbędne w ogrodzie. Szklarnia posiada kształt prostokąta z dwuspadzistym dachem. Na nim znajduje się uchylane okienko, które umożliwi szybkie wentylowanie szklarni. Do środka szklarni wejść można przez poręczne przesuwane drzwi.
Ścianki Szklarni Basic 600 wykonane zostały z płyt poliwęglanowych o grubości 4mm. Są one bardzo wygodne oraz wytrzymałe – w ciągu nocy chronią wnętrze przed chłodem oraz skutecznie utrzymują zarówno wyższą jak i niższą temperaturę w ciągu dnia dodatkowo chroniąc rośliny przed nadmiernym przegrzaniem.
Szklarnia ogrodowa Juliana Basic 600 posiada 5,8m2 powierzchni: 197cm wysokości w najwyższym punkcie, 296cm głębokości, 197cm szerokości.
Szklarnia do samodzielnego montażu – załączona jest instrukcja.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA OGRODOWA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 2x3m 6m2

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×