Szklarnia ogrodowa Mini 2 – 0,83cm2

(kod: 09000)
1 111 zł

Produkt niedostępny

kod: 09000

Opis produktu

Wygodna szklarnia ogrodowa Mini 2 – 0,83cm2
Szklarnia ogrodowa Mini 2 Juliana to wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w kazdym ogrodzie oraz na każdej działce. Jest to miała, bardzo wygodna szklarnia, która przylega do ściany budynku. Szklarnia skonstruowana została na zasadzie przybudówki. Jej małe gabaryty pozwolą na umieszczenie jej praktycznie w każdym miejscu.
Szklarnia Mini 2 wykonana została z wytrzymałych płyt poliwęglanowych. Jest to bardzo funkcjonalny materiał – w ciągu nocy chroni przed wychłodzeniem wnętrza w ciągu dnia zaś zapewnia ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem oraz promieniami słonecznymi. Szklarnia Mini 2 posiada spadzisty daszek, na którym znajduje się wygodne uchylne okienko. Wejście do szklarni to przesuwane drzwi, które pomagają zaoszczędzić miejsce we wnętrzu.
Szklarnia Mini 2 Posiada 196cm wysokości w najwyższym punkcie, 129cm szerokości oraz 66cm głębokości.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia ogrodowa mini shed keter 17190095 TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA OGRODOWA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 2x3m 6m2 ławka ogrodowa aluminiowa skrzynia ogrodowa curver keter mini

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×