Szklarnia ogrodowa Mini 3 – 1,26cm2

(kod: 09002)
Mała i funkcjonalna szklarnia ogrodowa Mini 3 – 1,26cm2 Szklarnia ogrodowa Mini 3 to bardzo wygodne rozwiązanie – jej małe rozmiary wpasują się nawet w bardzo mały ogród. Szklarnia Mini 3 działa na zasadzie przybudó... pełny opis
1 254 zł

Produkt niedostępny

kod: 09002

Opis produktu

Mała i funkcjonalna szklarnia ogrodowa Mini 3 – 1,26cm2
Szklarnia ogrodowa Mini 3 to bardzo wygodne rozwiązanie – jej małe rozmiary wpasują się nawet w bardzo mały ogród. Szklarnia Mini 3 działa na zasadzie przybudówki – szklarnia przylega do budynku, dzięki czemu zaoszczędzić możemy powierzchnię w ogrodzie. Taka szklarnia sprawdzi się jako miejsce do upracy różnego rodzaju roślin a także ziół.
Szklarnia Mini 3 wykonana została z bardzo wytrzymałych płyt poliwęglanowych – jest to bardzo praktyczne tworzywo. W ciągu nocy poliwęglan pozwala utrzymać wyższą temperaturę we wnętrzu zaś w ciągu dnia chroni rośliny przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szklarnia posiada spadzisty dach, na którym znajduje się wygodne uchylne okienko – umozlwia ono wentylację wnętrza szlarni. Wejście to przesuwane drzwi – umożliwiają one zaoszczędzenie miejsca w jej wnętrzu.
Szklarnia Mini 3 posiada 196cm wysokości w najwyższym punkcie, 192cm szerokości oraz 66cm głębokości.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.