Szklarnia ogrodowa Royal 608 4,9 m2

(kod: 09003)
2 516 zł

Produkt niedostępny

kod: 09003

Opis produktu

Wygodna szklarnia ogrodowa Royal 608 4,9 m2
Szklarnia ogrodowa Royal 608 to bardzo wygodne rozwiązanie do każdego ogrodu oraz na działkę, gdzie znaleźć możemy dużą, niewykorzystaną ścianę. Szklarnia ta działa na zasadzie przybudówki – przylega ona do ściany, dzięki czemu możemy zaoszczędzić miejsce w ogrodzie. Taki rodzaj szklarni jest bardzo wygodny oraz praktyczny – w ciągu dnia ciepło, które wpada do szklarni chłonie ściana zaś w nocy to ona oddaje ciepło i utrzymuje wyższą temperaturę w szklarni.
Szklarnia Royal 608 posiada ścianki wykonane ze szkła ogrodniczego o grubości 3mm. Szklarnia posiada wygodny prostokątny kształt, dzięki czemu jest bardzo łątwa do zagospodarowania. Wejście do niej znajduje się z boku, dzięki czemu możemy zaoszczędzić miejsce w jej wnętrzu. Dodatkowo na jej spadzistym dachu znajduje się uchylane okienko, które umożlwia wentylację wnętrza.
Szklarnia ogrodowa Royal 608 posiada 239cm wysokości w najwyższym punkcie, 255cm szerokości oraz 191cm głębokości.

Na zdjęciu przedstawiona została szklarnia Royal 612, zaś obrazek z wymiarami szklarni przedstawia szklarnię Royal 608.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY SZKLARNIA OGRODOWA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 2x3m 6m2

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×