Meble na balkon Tarifa Balcony

(kod: 14013) Allibert
669 zł

Produkt niedostępny

kod: 14013

Opis produktu

Meble na balkon Tarifa Balcony to doskonała oferta dla osób szukających eleganckiego wyposażenia na balkon, taras czy po prostu do przydomowego ogrodu. Meble wykonane przez firmę Allibert, która jest gwarantem wysokiej jakości i wieloletniego użytkowania zestawu balkonowego. Marka Allibert należy do jednej grupy wraz z markami bardziej znanymi na polskim rynku - takimi jak Keter czy Curver.

Meble na pierwszy rzut oka wyglądają na wykonane z naturalnego rattanu, ale to tylko zabieg kosmetyczny producenta zastosowany na etapie produkcji. Meble wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest wodoodporne, wytrzymałe oraz odporne na działanie promieni UV oraz innych warunków atmosferycznych. Dzięki tym cechom meble mogą stać na dworze cały rok, nie wymagają konserwacji, zachowują swoje kolory i dłużej wyglądają jak nowe. 

Kolejną zaletą jest to, że meble balkonowe Tarifa Balcony Allibert są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Wystarczy do tego woda. Można stosować w razie konieczności łagodne środki czystości.

Na zestaw balkonowy Tarifa Balcony składają się dwa krzesła z poduszkami na siedziskach oraz prostokątny stolik kawowy. Meble dostępne są w dwóch kolorach: antracytowym i brązowym. Zestaw nie wymaga dużej ilości miejsca.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Zamawiając Meble na balkon Tarifa Balcony otrzymują Państwo:

 • dwa krzesła
 • prostokątny stolik
 • poduszki na siedziska

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

 • wysokość: 79 cm
 • szerokość: 71 cm
 • głębokość: 69 cm

Wymiary stolika:

 • wysokość: 77 cm
 • szerokość: 55 cm
 • długość: 40 cm

Wymiary paczki:

 • wysokość: 38 cm
 • szerokość: 124 cm
 • długość: 80 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w jednej paczce, w której znajdują się wszystkie elementy oraz instrukcja służące do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Gwarancja na produkt wynosi dwadzieścia cztery miesiące.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia z siedziskiem na balkon skrzynia na balkon z siedziskiem skrzynia do przechowywania na balkon skrzynie do przechowywania na balkon skrzynia z siedziskiem na balkon keter skrzynie kufry plastikowe na balkon do 110cm skrzynie na balkon do przechowywania skrzynie na balkon do przechowywania mebli skrzynie na balkon do siedzenia wodoodporne skrzynie na balkon drewniana afrodyta skrzynie na balkon drewniane 130 cm skrzynie na balkon drewniane z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×