Technorattan SKRZYNIA 115 S

(kod: 17481)
1 400 zł

Produkt niedostępny

kod: 17481

Opis produktu

Ogrodowa skrzynia wykonana z plecionki technorattanowej to produkt umożliwiający przechowywanie różnych przedmiotów w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Podstawowym zastosowaniem skrzyni jest jej wykorzystanie jako miejsce przechowywania poduszek z mebli ogrodowych, ale może być też dobrym schowkiem na zabawki, narzędzia ogrodowe,

Bardzo ładne wykończenia w postaci polerowanych listw aluminiowych w narożnikach, obwoluta wokół górnej krawędzi kosza w połączeniu z oryginalnie wyglądającym technorattanem prezentują się doskonale.

Wnętrze skrzynie jest wykonane z ocynkowanej blachy, jest to zabezpieczenie przed korozją. Ponadto skrzynia ogrodowa z technorattanu 115 S posiada siłowniki, co ułatwia jego podnoszenie i utrzymanie w pozycji otwartej. Dodatkowym atutem jest zastosowanie uszczelki, która chroni zawartość przed wilgocią.

Materiały z jakich wykonana jest skrzynia tj. aluminium, blacha ocynkowana, plecionka technorattanowa to gwarancja możliwości wykorzystywania jej na zewnątrz przez cały rok w każdych warunkach atmosferycznych bez obaw o jej uszkodzenie.

Skrzynia dostępna jest w różnych wariantach kolorystyki technorattanu, umożliwi to dobranie odpowiedniej do otoczenia w którym będzie ustawiona.

Zobacz także powiązane: Skrzynie z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Technorattan SKRZYNIA 115 S otrzymują Państwo:

  • jedną skrzynię

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 115 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość: 60 cm
  • waga: 27 kg

Wymiary skrzyni ogrodowej 115S z technorattanu

Dostawa i montaż mebli:

Skrzynia ogrodowa technorattan 115S dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 123x68x66 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×