Technorattan SKRZYNIA 115

(kod: 17497)
1 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 17497

Opis produktu

Ogrodowa skrzynia to praktyczny element na taras lub do ogrodu umożliwia szybkie schowanie poduszek przed deszczem, sprzątnięcie zabawek ogrodowych na noc, estetyczne ułożenie narzędzi ogrodowych, które będą pod ręką. Wykończenie z dużą dbałością o detale oraz wykorzystanie bardzo delikatnej, drobnej budowy plecionki technorattanowej finalnie daje bardzo ładny efekt wizualny, który jest równie istotny jak funkcjonalność SKRZYNI 115.

Skrzynia posiada wewnętrzne wykończenie z blachy ocynkowanej. Cynkowanie to sposób zabezpieczenia blachy przed korozją. Siłowniki podnoszące wieko skrzyni to wygoda dla użytkownika. 

Materiał plecionki oraz wykończenia wnętrza są odporne na wszelkie warunki pogodowe, co umożliwia korzystanie ze skrzyni przez cały rok i jej pozostawienie na zewnątrz, bez obaw o jej uszkodzenie.

Dostępne jest kilka wariantów kolorystycznych do wyboru.

Zobacz także powiązane: Skrzynie z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Technorattan SKRZYNIA 115 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 115 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość: 60 cm
  • waga: 16 kg

Wymiary skrzyni ogrodowej technorattan 115

Dostawa i montaż mebli:

Skrzynia ogrodowa technorattan 115 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, rozłożona (do samodzielnego montażu), w paczce o wymiarach 122,5x14,5x62 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×