Technorattanowa Pufa Trivento Melange

399 zł

Produkt niedostępny
Przewidywany termin dostępności: 01.04.2019

kod: 16892

Opis produktu

Technorattanowa Pufa Trivento Melange to mebel który można wykorzystać na dwa sposoby – jako wolnostojący, samodzielny element lub siedzisko uzupełniające do zestawów Trivento. Wstawić można go na balkon, taras, ganek, do altany, ogrodu czy pomieszczenia zamkniętego.

Technorattanowa Pufa Trivento Melange

Technorattanowa Pufa Trivento Melange może pełnić funkcję siedziska lub podnóżka. Posiada kształt sześcianu o wymiarach 40x40x40 centymetrów. Dodatkowo, wyposażony jest w miękką poduszkę o grubości 8 centymetrów, która zwiększa dodatkowo komfort korzystania z mebla. Jest ona wyposażona w zamek błyskawiczny umożliwiający bezproblemowe zdjęcie i wypranie poszewki w razie zabrudzenia.

Technorattanowa Pufa Trivento Melange została wykonana z plecionki technorattanowej stanowiące połączenie elementów płaskich i szerokich oraz cienkich i podwójnych. Materiał ten jest odporny na negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych takich, jak deszcz czy duże wahania temperatur, co sprawia, że mebel może się znajdować na świeżym powietrzu przez cały rok.

Zobacz także powiązane: meble rattanowe, meble technorattanowe

Zamawiając Technorattanowa Pufa Trivento Melange otrzymują Państwo:

  • jedna pufa z jedną poduszką siedziskową

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary technorattanowej pufy Trivento

  • szerokość: 40 cm
  • głębokość: 40 cm
  • wysokość: 40 cm
  • wysokość z poduszką: 48 cm
  • grubość poduszki: 48

Dostawa i montaż mebli:

Pufa technorattanowa Trivento Melange dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Meble technorattanowe Trivento

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Marek

    Wszystko dotarło z lekkim opóźnieniem za to meble bardzo ładne.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×