Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele imitujące beton Tectra Graphite Lava - ZICARO

(kod: 19609) Produkt wyprodukowany w Polsce ZICARO
87 zł + dostawa 110 zł
(max. 15 sztuk w jednej paczce)
  • Wysyłka w 7 do 20 dni
  • kod: 19609

Kluczowe parametry:

Kolor grafitowy
Wysokość [cm] 52
Szerokość [cm] 104
Materiał gips

Opis produktu

Imitacja betonu na ścianę to doskonałe rozwiązanie nadające charaktery oraz stylu każdej przestrzeni. Dzięki uniwersalności  produkt dobrać możemy do każdej aranżacji wnętrza. Zastosowanie tego typu dekoracji zapewnia unikatowość stylu oraz możliwość ukazania nietuzinkowej i oryginalnej osobowości. Panele dekoracyjne marki ZICARO to unikatowy produkt na rynku, który pozwoli uświetnić każde wnętrze.

ZICARO Logo

Panele ścienne imitujące beton marki ZICARO wykonane są z gipsu ceramicznego. Materiał ten cechuje się bardzo wysoką twardością, odpornością na uszkodzenia a przy tym niebywałą lekkością w porównaniu do innych paneli imitujących beton. Produkt dzięki zastosowaniu wyżej opisanego kompozytu jest całkowicie ekologiczny czyli nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia.

Aranżacja ZICARO Tectra

Na powyższej aranżacji ukazane są płyty w kolorze Gray Rock.

Dostępna gama kolorystyczna paneli pozwoli dopasować ten element dekoracyjny do każdego wystroju wnętrza. Dodatkowo, kolor w panelach rozproszony jest w całej swojej strukturze, dzięki czemu nawet przy uszkodzeniu mechanicznym typu zarysowania czy ubicia części panela nie wpływa to na jego walory estetyczne i jest praktycznie niewidoczne.

Wariant aranżacji Paneli ZICARO Tectra imitacja betonu

Na powyższej aranżacji ukazane są płyty w kolorze Gray Rock.

Wymiary elementów zestawu:

Panel imitujący beton Tectra

 

  • Szerokość: 104 cm
  • Wysokość: 52 cm
  • Pole powierzchni: 0,54 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,85 szt
  • Cena za 1 m2: ok. - 161 zł
  • Materiał: gips ceramiczny
  • Kolor: grafit

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Kolor grafitowy
Wysokość [cm] 52
Szerokość [cm] 104
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Dekoracyjne panele 3d są bardzo łatwe w montażu, dzięki czemu szybko uzyskać możemy efektowną kompozycje na ścianie – bez konieczności wykonywania zabiegów dodatkowych jak gruntowanie, malowanie czy też szpachlowanie. Dodatkowo, panele można dowolnie ciąć w celu montażu płytek na spad.

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli dekoracyjnych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×