Zestaw technorattanowy z okrągłym stolikiem Tondo

Zestaw mebli stołowych Tondo
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 15043) Bello Giardino
Zestaw mebli stołowych Tondo, to uniwersalne rozwiązanie do ogrodu, na taras, do restauracji czy kawiarni. Eleganckie meble mogą stać się ozdobą każdego miejsca, w którym się znajdą bez względu na to czy będzie to wewnątrz czy na zewn... pełny opis

983 zł

749 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 37,45zł
Wysyłka do 48h
kod: 15043

Opis produktu

Zestaw mebli stołowych Tondo, to uniwersalne rozwiązanie do ogrodu, na taras, do restauracji czy kawiarni. Eleganckie meble mogą stać się ozdobą każdego miejsca, w którym się znajdą bez względu na to czy będzie to wewnątrz czy na zewnątrz. To co charakteryzuje oferowane produkty to precyzyjne i estetyczne wykonanie.

Komplet składający się z dwóch krzeseł z podłokietnikami i wygodnymi poduszkami na siedzeniach oraz okrągłego stołu to meble, które nie zajmują dużo miejsca. Dlatego przede wszystkim polecane są dla osób, które mają niewielką przestrzeń do zagospodarowania. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość sztaplowania krzeseł, czyli wkładania jednego w drugie. 

Meble technorattan Tondo

Krzesła z podłokietnikami wykonane zostały z wytrzymałego technorattanu. Technorattan, czasem nazywany też rattanem syntetycznym, jest materiałem sztucznym, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością, wodoodpornością oraz niewrażliwością na działanie warunków atmosferycznych czy szkodliwych promieni UV. Krzesła występują w kolorze ciemnobrązowym. 

Jasnobrązowy okrągły stolik o średnicy blatu wynoszącej 60 cm. Blat wykonano z tworzywa pollywood, który swoim wyglądem przypomina drewno, ale właściwościami jest równy technorattanowi.

Zbliżenie meble technorattan Tondo

Zarówno krzesła technorattanowe jak i stół opierają się na lekkiej i stabilnej zarazem konstrukcji aluminiowej.

Zestaw mebli stołowych Tondo to niemal bezobsługowe meble, które nie wymagają konserwacji i są bardzo łatwe w utrzymaniu. Do ich czyszczenia wystarczy zwykła woda i ewentualnie łagodne środki czyszczące.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Zestaw technorattanowy z okrągłym stolikiem Tondo otrzymują Państwo:

  • dwa krzesła z podłokietnikami
  • okrągły stolik kawowy
  • poduszki na siedziska krzeseł

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 59 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość: 88 cm

Wymiary stolika:

  • wysokość: 70 cm
  • średnica: 60 cm

Kluczowe parametry:

Struktura płaska
Materiał technorattan
Przeznaczenie obiadowe
Kolor brązowy
Liczba miejsc 2
Wykończenie technorattanowe
Stelaż aluminiowy
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko
Montaż montażu wymaga tylko stół
Kształt blatu okrągły

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w dwóch kartonach. Krzesła są przeznaczone do natychmiastowego użycia, natomiast stół należy samodzielnie zmontować w prosty sposób przy pomocy załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.