Stół z technorattanu Torino brown 150x90cm

(kod: 13903) Focus Garden
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13903

Opis produktu

Prostokątny stół obiadowy Torino jest przenaczony dla sześciu osób. Blat wykonany z hartowanej czarnej szyby wpusznony jest w ramę oplecioną technorattanem. Szkielet stołu Torino został zrobiony z lekkiego aluminium, dzięki czemu łatwo się go przestawia. Aluminium poza niską wagą, posiada kolejną zaletę - nie koroduje. Materiały z jakich został wykonany stół są odporne na zmiany pogodowe oraz odbarwienia wywołane przez promienie słoneczne. Jest również łatwy do czyszczenia. Technorattanowy stół przez wiele lat będzie nas cieszył swoim wyglądem.

Do stołu Torino polecamy krzesła RIMINI.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 1500mm 
  • Szerokość: 900mm
  • Wysokość: 700mm

                                                                                          

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest przez firmę kurierską. Wymaga montażu według instrukcji w języku polskim dołączonej do przesyłki.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu stół z ławkami ogrodowy skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x