Stół z technorattanu Torino grey 150x90cm

(kod: 13904) Focus Garden
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13904

Opis produktu

Prostokątny stół Torino w kolorze szarym oparty na aluminiowej konstrukcji to doskonały mebel do ogrodu. Odcień szarości, w którym wykonano plecionkę technorattanową zapewnia nowoczesny design. Hartowana, czarna szyba, z której wykonany jest blat włożony jest w ramę stołu. Hartowane szkło zapewnia wyjątkową odporność na uszkodzenia.

Stelaż stołu jest odporny na korozję. Technorattan nie niszczy się przy zewnętrzym użytkowaniu, jest odporny na zmienne warunki pogodowe oraz odbarwienia wywołane promieniami UV. Cztery solidne nogi zapeniają sabilnośc konstrukcji, zakończone sa plastikowymi stopkami.

Do szarego stołu Torino polecamy krzesła z serii RIMINI. W sklepie dostępny jest również stół z techno rattanu w kolorze brązowym.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 1500mm   
  • Szerokość: 900mm
  • Wysokość: 700mm

                                                                                        

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest przez firmę kurieską. Mebel wymaga łatwego, samodzielnego montażu.

Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Stół objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu stół z ławkami ogrodowy skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x