Tunel foliowy Hobby jednowegetacyjny 6,25x3m

(kod: 21122) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
1 341 zł + dostawa 160 zł

Kup na raty: 20 x 75,03zł

 • Wysyłka w 5 do 7 dni
 • kod: 21122

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 18,75
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunele foliowe tworzą idealne warunki dla szybszego rozwoju roślin, maksymalnie przedłużają okres wegetacyjny oraz zwiększają ilość i jakość plonów. Ochronna folia UV oraz stabilna konstrukcja zapewniają zwiększoną ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, takimi jak silny wiatr, grad, śnieg, obfite deszcze, czy skrajnie niskie temperatury. Chronią rośliny również przed szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta. Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa oraz dłużej trzyma wilgoć, co pomoże hodowcom w utrzymaniu optymalnej temperatury oraz odpowiedniego nawodnienia. 

Tunel 6,24x3x2,15

Konstrukcja wykonana została ze stalowych rur o średnicy 25 mm. Rury w procesie cynkowania ogniowego zyskały odporność na korozję zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Stelaż nie wymaga demntażu na okres zimowy. Producent zaleca zdjęcie jedynie folii, osuszenie jej i przechowywanie w okresie zimowym w suchym, zadaszonym miejscu. 

Tunel foliowy 6,25x3x2,15

Dwusezonowa folia UV2 zapewnia odpowiednią termoizolacje oraz przepuszczalność światła wynoszącą 95%. Jest ona niezwykle wytrzymała. W ofercie dostępna również pięciosezonowa folia UV5. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych drzwi oraz przedłużenia tunelu o dowolne ilości łuków. Tunel opiera się na ramie, nie jest wbijany w ziemię, dzięki czemu można go łatwo i szybko przenieść w inne miejsce bez konieczności demontażu. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel jednoweget 625x300

 • Długość: 6,25m
 • Wysokość: 2,15m
 • Szerokość: 3m
 • Powierzchnia użytkowa: 18,75m2
 • Szerokość drzwi: 0,9m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 18,75
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×