Tunel foliowy Hobby wielowegetacyjny 5x3m

(kod: 21129) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
1 679 zł + dostawa 100 zł

Kup na raty: 20 x 88,95zł

 • Wysyłka w 5 do 7 dni
 • kod: 21129

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 15
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Opis produktu

Nowoczesne materiały oraz najwyższa jakość wykonania tunelu sprawia, że spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Idealnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach. Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa oraz dłużej trzyma wilgoć, co pomaga ogrodnikom w utrzymaniu odpowiedniej temperatury i stopnia nawodnienia. Dodatkowy system wentylacji, sprawi że uprawa roślin będzie jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza.

Tunel foliowy wielowegetacyjny 5x3x2,15

Tunel jest pokryty transparentną, odporną na uszkodzenia mechaniczne dwusezonową folią UV2, wyprodukowaną w systemie Coex3. Zapewnia ona roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu oraz chroni je przed szkodami wyrządzanymi przez zwięrzęta i niesprzyjające warunki pogodowe. Gwarantuje odpowiednią termoizolację oraz przepuszczalność światła wynoszącą 95%. W ofercie dostępna jest pięciosezonowa folia UV5. Specjalny obustronny system wentylacji, gwarantuje lepszy przewiew i kontrolowanie temperatury i wilgotności co zapewni większe i częstsze plony.

Tunel foliowy wielowegetacyjny wnętrze 5x3x2,15

Konstrukcja tunelu jest odporna na korozję oraz na wysokie i niskie temperatury. W okresie zimowym nie ma konieczności demontażu stelażu. Producent zaleca zdjęcie samej folii, osuszenie jej i przechowywanie w zadaszonym miejscu. Lekka konstrukcja oparta na ramie, sprawia, że tunel można łatwo i szybko przenieść w dowolne miejsce, co w przypadku szklarni jest niemożliwe. Do tunelu mogą Państwo dokupić dodatkowe drzwi oraz dowolną ilość łuków.

Poniżej film prezentujący montaż tunelu:

Wymiary elementów zestawu:

Tunel wielowegetacyjny

 • Długość: 5m
 • Wysokość: 2,15m
 • Szerokość: 3m
 • Powierzchnia użytkowa: 15m2
 • Szerokość drzwi: 0,9m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 15
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×