Tunel foliowy Hobby wielowegetacyjny 5x3m

Tunel foliowy hobby wielowegetacyjny 5x3x2,15
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 21129) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
5 m 6,25 m 7,5 m
3 m 2 m 4 m
Wielowegetacyjny Jednowegetacyjny Lekki
1 2
UV2 UV5
Nowoczesne materiały oraz najwyższa jakość wykonania tunelu sprawia, że spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Idealnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach. Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa oraz dłużej trzyma... pełny opis
1 679 zł
+ dostawa 100 zł
Kup na raty: 20 x 88,95zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21129

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 15
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Opis produktu

Nowoczesne materiały oraz najwyższa jakość wykonania tunelu sprawia, że spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Idealnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach. Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa oraz dłużej trzyma wilgoć, co pomaga ogrodnikom w utrzymaniu odpowiedniej temperatury i stopnia nawodnienia. Dodatkowy system wentylacji, sprawi że uprawa roślin będzie jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza.

Tunel foliowy wielowegetacyjny 5x3x2,15

Tunel jest pokryty transparentną, odporną na uszkodzenia mechaniczne dwusezonową folią UV2, wyprodukowaną w systemie Coex3. Zapewnia ona roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu oraz chroni je przed szkodami wyrządzanymi przez zwięrzęta i niesprzyjające warunki pogodowe. Gwarantuje odpowiednią termoizolację oraz przepuszczalność światła wynoszącą 95%. W ofercie dostępna jest czterosezonowa folia UV5. Specjalny obustronny system wentylacji, gwarantuje lepszy przewiew i kontrolowanie temperatury i wilgotności co zapewni większe i częstsze plony.

Tunel foliowy wielowegetacyjny wnętrze 5x3x2,15

Konstrukcja tunelu jest odporna na korozję oraz na wysokie i niskie temperatury. W okresie zimowym nie ma konieczności demontażu stelażu. Producent zaleca zdjęcie samej folii, osuszenie jej i przechowywanie w zadaszonym miejscu. Lekka konstrukcja oparta na ramie, sprawia, że tunel można łatwo i szybko przenieść w dowolne miejsce, co w przypadku szklarni jest niemożliwe. Do tunelu mogą Państwo dokupić dodatkowe drzwi oraz dowolną ilość łuków.

Wymiary elementów zestawu:

Tunel wielowegetacyjny

 • Długość: 5m
 • Wysokość: 2,15m
 • Szerokość: 3m
 • Powierzchnia użytkowa: 15m2
 • Szerokość drzwi: 0,9m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 15
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 215
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.