Tunel foliowy jednowegetacyjny Hobby 5x2m

(kod: 21110) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
1 290 zł + dostawa 80 zł

Kup na raty: 20 x 68,50zł

 • Wysyłka w 5 do 7 dni
 • kod: 21110

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 10
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Materiał metal
Montaż samodzielny
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel hobbystyczny stworzony do upraw przydomowych lub działkowych. Pozwala rozpocząć uprawy wczesną wiosną, ponieważ pod tunelem foliowym rośliny są chronione przed niskimi temperaturami, śniegiem, deszczem, gradem i silnym wiatrem. Uprawy są dodatkowo chronione przed szkodliwym działaniem zwierząt. Zbiory można przeprowadzać w każdych warunkach pogodowych. Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa oraz dłużej trzyma wilgoć, co pomaga hodowcom w kontrolowaniu nawodnienia, w nawożeniu oraz utrzymaniu optymalnej temperatury.

Tunel foliowy 5x2x2

Konstrukcja wykonana została ze stalowych rur o średnicy 25mm, które w procesie cynkowania ogniowego zostały zabezpieczone przed korozją wewnątrz i na zewnątrz rury. Stelaż dzięki temu jest odporny na zmienne warunki pogodowe oraz nie wymaga demontażu na okres zimowy. Przed okresem zimowym producent zaleca jedynie zdjęcie samej folii i przechowywanie jej w suchym miejscu. Transparentna folia dwusezonowa UV2 została wyprodukowana w systemie Coex3jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jej przepuszczalność światła wynosi 95%.  W ofercie dostępna również pięciosezonowa folia UV5. 

Tunel foliowy 5x2x2 rama

Możliwe jest dokupienie dodatkowych drzwi, a każdy tunel można przedłużyć o dowolną ilość łuków. W zestawie znajdą Państwo wszystkie niezbędne do montażu śrubki, nakrętki, łączniki i klipsy. Cała konstrukcja opiera się na ramie, tunelu nie wbija się w ziemię.

Wymiary elementów zestawu:

Tunel jednoweget 500cm

 • Długość: 5 m
 • Wysokość: 2 m
 • Szerokość: 2 m
 • Powierzchnia użytkowa: 10 m2
 • Szerokość drzwi: 0,6 m
 • Wysokość drzwi: 1,8 m
 • Rozstaw między łukami: 1,25 m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 10
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Materiał metal
Montaż samodzielny
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×