Tunel foliowy jednowegetacyjny Hobby 5x2m

Tunel ogrodowy krosargo 5x2x2
kliknij i zobacz 11 zdjęć
(kod: 21110) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
5 m 7,5 m 6,25 m
2 m 3 m 4 m
Jednowegetacyjny Wielowegetacyjny Lekki
1 2
UV2 UV5
Tunel hobbystyczny stworzony do upraw przydomowych lub działkowych. Pozwala rozpocząć uprawy wczesną wiosną, ponieważ pod tunelem foliowym rośliny są chronione przed niskimi temperaturami, śniegiem, deszczem, gradem i silnym wiatrem. ... pełny opis
876 zł
+ dostawa 80 zł
Kup na raty: 20 x 47,78zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21110

Opis produktu

Tunel hobbystyczny stworzony do upraw przydomowych lub działkowych. Pozwala rozpocząć uprawy wczesną wiosną, ponieważ pod tunelem foliowym rośliny są chronione przed niskimi temperaturami, śniegiem, deszczem, gradem i silnym wiatrem. Uprawy są dodatkowo chronione przed szkodliwym działaniem zwierząt. Zbiory można przeprowadzać w każdych warunkach pogodowych. Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa oraz dłużej trzyma wilgoć, co pomaga hodowcom w kontrolowaniu nawodnienia, w nawożeniu oraz utrzymaniu optymalnej temperatury.

Tunel foliowy 5x2x2

Konstrukcja wykonana została ze stalowych rur o średnicy 25mm, które w procesie cynkowania ogniowego zostały zabezpieczone przed korozją wewnątrz i na zewnątrz rury. Stelaż dzięki temu jest odporny na zmienne warunki pogodowe oraz nie wymaga demontażu na okres zimowy. Przed okresem zimowym producent zaleca jedynie zdjęcie samej folii i przechowywanie jej w suchym miejscu. Transparentna folia dwusezonowa UV2 została wyprodukowana w systemie Coex3jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jej przepuszczalność światła wynosi 95%.  W ofercie dostępna również czterosezonowa folia UV5. 

Tunel foliowy 5x2x2 rama

Możliwe jest dokupienie dodatkowych drzwi, a każdy tunel można przedłużyć o dowolną ilość łuków. W zestawie znajdą Państwo wszystkie niezbędne do montażu śrubki, nakrętki, łączniki i klipsy. Cała konstrukcja opiera się na ramie, tunelu nie wbija się w ziemię.

Wymiary elementów zestawu:

Tunel jednoweget 500cm

 • Długość: 5 m
 • Wysokość: 2 m
 • Szerokość: 2 m
 • Powierzchnia użytkowa: 10 m2
 • Szerokość drzwi: 0,6 m
 • Wysokość drzwi: 1,8 m
 • Rozstaw między łukami: 1,25 m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 10
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Stelaż metalowy
Materiał metal
Montaż samodzielny

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.