Tunel foliowy jednowegetacyjny Hobby 7,5x2m

(kod: 21118) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
1 178 zł + dostawa 100 zł

Kup na raty: 20 x 63,85zł

 • Wysyłka w 5 do 7 dni
 • kod: 21118

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 15
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Stelaż stalowy

Opis produktu

Tunel hobbystyczny jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników ogrodnictwa. Doskonale sprawdzi się w przydomowych ogródkach. Zapewni roślinom odpowiednią ochronę przed szkodliwym wpływem niskich temperatur, deszczu, śniegu, silnych wiatrów czy zwierząt. Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa oraz dłużej trzyma wilgoć, co pomoże hodowcom utrzymać optymalną temperaturę, odpowiednie nawodnienie oraz ułatwi nawożenie. 

Tunel foliowy 7,5x2x2

Wzmocniona konstrukcja jest odporna na wysokie jak i niskie temperatury. Stelaż wykonany został z ocynkowanych ogniowo rur o średnicy 25mm, które są odporne na korozje zarówno zewnątrz jak i wewnątrz rur. Dzięki temu w okresach zimowych, po ściągnięciu folii konstrukcja może pozostać w Państwa ogrodzie. Tunel został pokryty wytrzymałą dwusezonową folią UV2 o 95% przepuszczalności światła. W ofercie dostępna również czterosezonowa folia UV5. Folia po sezonie powinna być ouszona i przetrzymywana w suchym, zadaszonym miejscu.

Tunel foliowy zamek 7,5x2x2

Istnieje możliwośc dokupienia dodatkowych drzwi, a tunel można przedłużać o dowolna ilość łuków. W zestawie dołączono niezbędne do montażu śrubki, klipsy, nakrętki i łączniki. Konstrukcja opiera się na ramie, tunelu nie wbija się w ziemie, dzięki czemu mogą Państwo przenieść tunel w dowolne miejsce bez konieczności demontażu.

Wymiary elementów zestawu:

Tunel jednoweget 750

 • Długość: 7,5 m
 • Wysokość: 2 m
 • Szerokość: 2 m
 • Powierzchnia użytkowa: 15 m2
 • Szerokość drzwi: 0,6m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25 m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 15
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Stelaż stalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×