W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Tunel ogrodowy z metalowymi drzwiami 4 * 3m

(kod: 00423) Produkt wyprodukowany w Polsce Butimex
799 zł 739 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 36,95zł

 • Wysyłka w 7 do 12 dni
 • kod: 00423

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 400
Stelaż PCV
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Powierzchnia [m2] 12
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron
Długość [cm] 400
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Stelaż PCV

Opis produktu

Tunel foliowy jest przeznaczony do przydomowych upraw ogrodniczych - otrzymują Państwo 12m2 powierzchni do własnego użytku. 

Konstrukcja tunelu zbudowana jest z białych rurek PCV o średnicy 32mm przygotowywanych pod wysokim ciśnieniem, które cechują się niską wagą, ale jednocześnie są odporne na duże różnice temperatur, dzięki czemu samej konstrukcji nie trzeba składać na zimę (sugerujemy jednak zdejmować folię). Konstrukcja z rurek PCV jest odporna na korozję, a jednocześnie dużo tańsza niż analogiczny stelaż z rurek metalowych. Poprzeczne pałąki oddalone są od siebie o 100cm. Cała konstrukcja jest lekka, dzięki czemu można ją łatwo przenieść w wybrane miejsce. 

Standardowo tunel posiada jedne drzwi wejściowe i okno wentylacyjne na drugim końcu, można jednak za dopłatą (wybierając odpowiednią opcję) dokupić wariant z drugimi drzwiami. Ze względu na fakt częstego otwierania i zamykania drzwi zostały wykonane z metalowej, ocynkowanej konstrukcji, co dodatkowo podnosi wytrzymałość całego tunelu. 

Tunel przykryty jest folią ogrodniczą stabilizowaną przeciwko promieniowaniu UV. Folia jest 4 sezonowa, co oznacza, że powinna nam posłużyć wiosną i jesienią, oraz wiosną i jesienią kolejnego roku. Folia podzielona jest na płachty, tak, aby jej montaż był łatwiejszy. Główna płachta posiada wgrzany sznurek, na szczycie, tak, żeby możliwe było naciągnięcie i dobre napięcie folii. 

Zamawiając tunel foliowy z drzwiami metalowymi otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych - rurki, kształtki, łączniki
 • folię podzieloną na płachty ułatwiające montaż
 • drzwi metalowe ocynkowane na front tunelu
 • wmontowane w folię okienko do wietrzenia (lub drugie drzwi za dopłatą)
 • instrukcję montażu w języku polskim

Wymiary elementów zestawu:

 • długość: 4m
 • szerokość: 3m
 • wysokośc: 190cm
 • powierzchnia upraw: 12m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 400
Stelaż PCV
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Powierzchnia [m2] 12
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron
Długość [cm] 400
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Stelaż PCV

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w 2 paczkach o wymiarach:

- 1 wiązka - 200 x 19 x 19cm

- 1 karton - 80 x 90 x 15cm

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - w pierwszej kolejności należy połączyć ze sobą za pomocą kształtek i łączników rurki PCV budując stelaż konstrukcji. Stelaż należy przytwierdzić do podłoża. Następnie montujemy poszczególne fragmenty folii, szczególną uwagę zwracając na folię na drzwi i folię główną ze sznurkami do naciągnięcia. Pozostające z boku zakładki folii należy wkopać w ziemię. 

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.50
2 opinie
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
 • joanna krawczyńska

  JESTEM BARDZO ZAWDOWOLONA Z TUNELU JAK I Z OBSŁUGI MIMO ŻE MOJEJ WINY BYŁO PARĘ KOMPLIKACJI ALE SKLEP OKAZAŁ SIĘ BARDZO WYROZUMIAŁY I BARDZO UPRZEJMY :) BARDZO POLECAM ZAKUPY W TYM SKLEPIE :) POZDRAWIAM

 • Maciek

  Bardzo dobry tunel, jak za tę cenę jestem zadowolony. Prosty montaż.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodowy drewniany stół ogrodowy z ławkami tunel ogrodowy metalowy tunel ogrodowy foliowy TUNEL OGRODOWY SZKLARNIA FOLIOWY 12 OKIEN 18m2 tunel ogrodowy focus garden tunel ogrodowy focusgarden ogrodowy tunel foliowy TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m folia 4-sez

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×