Kup w ciągu: 21h 14m 13s - wyślemy jutro

Tunel foliowy z metalowych rurek 4x2m

(kod: 17412) Produkt wyprodukowany w Polsce Lemar
749 zł 649 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 32,45zł

 • Planowana wysyłka: JUTRO, wt, 26.03.2019
 • Zamów do: g. 14:00, wtorek, 26.03.2019
 • Pozostało: 21h 14min
 • kod: 17412

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 400
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 8
Stelaż metalowy
Kolor przezroczysty
Otwieranie suwak
Wejście Z dwóch stron

Opis produktu

Polskie tunele foliowe  metalowe to wysokiej jakości produkty, które świetnie spiszą się w każdym ogrodzie. Doskonałe materiały, z których wykonuje je producent sprawiają, że 8m2 powierzchni uprawowej posiada optymalne warunki do wzrostu upraw. 

Stelaż tunelu foliowego Lemar

Tunel zbudowany jest na stabilnej, odpornej na mróz konstrukcji z rurek metalowych o średnicy 20mm. Stabilność zapewniona jest przez dodatkowe poprzeczki, które usztywniają konstrukcją. Oba końce tunelu zakończone są dużym wejściem zamykanym na poręczne suwaki - pozwala to na swobodne jego wietrzenie, jak również dostęp z obu stron. Konstrukcja z rurek metalowych jest na tyle lekka, że złożony tunel można przenosić w inne miejsce.

Łączenie w tunelu Lemar

W konstrukcji tunelu ogrodowego zastosowano folię trójwarstwową, która zapewnia wysokie właściwości użytkowe - między innymi z zewnątrz zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi (wiatrem, deszczem), zabezpiecza przepuszczanie nadmiernego promieniowania UV, jednocześnie dobrze przepuszczając światło słoneczne. Wewnętrzna warstwa folii ma za zadanie zapewnić odpowiednią izolację termiczną w tym m.in. ochronę przed dużymi wahaniami temperatury w dzień i w nocy. Folia na tunel jest z założenia 4 sezonowa, gdzie jako sezon traktujemy wiosnę i jesień. Na zimę producent zaleca zdjęcie folii ze względu na możliwe opary śniegu i silne wiatry. 

Połączenie rurek metalowych w tunelu foliowym Lemar

Zamawiając tunel foliowy otrzymują Państwo:

 • komplet rurek metalowych o średnicy 20mm
 • elementy pośrednie mocujące (spinki, śruby, zatyczki) - pozwalające na połączenie poszczególnych elementów
 • trójwarstwową folię do przykrycia konstrukcji
 • instrukcję montażu w języku polskim wraz z ilustracjami

Wymiary elementów zestawu:

 • Długość: 4 m
 • Szerokość: 2 m
 • Wysokość: 2 m
 • Powierzchnia: 8 m2
 • Średnica rury: 20 mm
 • Grubość folii: 0,14 mm

Wymiary tunelu foliowego metalowego Lemar Bm4

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 400
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 8
Stelaż metalowy
Kolor przezroczysty
Otwieranie suwak
Wejście Z dwóch stron

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa tunelu realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.  Produkt dostarczany jest w paczce kartonowej o wadze ok 36kg. 

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. W paczce znajdują się wszystkie niezbędne elementy i szczegółowa instrukcja w jezyku polskim.

Wszystkie elementy znajdujące się w opakowaniu są opisane tak, żeby ułatwić montaż. W pierwszej kolejności należy zmontować metalowy stelaż tunelu. Następnie nakładamy folię na boki tunelu, oraz przód i tył z drzwiami. Folię do rurek mocujemy za pomocą spinek. Przy ziemi należy zostawić zakładki z folii do wkopania w celu zwiększenia stabilności konstrukcji.

Gwarancja:

Tunel ogrodowy objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Jest to produkt polskiej produkcji. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×