Tunel foliowy z metalowych rurek 4x2m

Polski tunel foliowy metalowy 4x2m
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 17412) Produkt wyprodukowany w Polsce Lemar
Polskie tunele foliowe  metalowe to wysokiej jakości produkty, które świetnie spiszą się w każdym ogrodzie. Doskonałe materiały, z których wykonuje je producent sprawiają, że 8m2 powierzchni uprawowej posiada optymalne warunki do w... pełny opis

749 zł

649 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 32,45zł
Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 19.09.2018
Zamów do: g. 14:00, środa, 19.09.2018
Pozostało: 3h 17min
kod: 17412

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 400
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 8
Stelaż metalowy
Kolor przezroczysty
Otwieranie suwak
Wejście Z dwóch stron

Opis produktu

Polskie tunele foliowe  metalowe to wysokiej jakości produkty, które świetnie spiszą się w każdym ogrodzie. Doskonałe materiały, z których wykonuje je producent sprawiają, że 8m2 powierzchni uprawowej posiada optymalne warunki do wzrostu upraw. 

Stelaż tunelu foliowego Lemar

Tunel zbudowany jest na stabilnej, odpornej na mróz konstrukcji z rurek metalowych o średnicy 20mm. Stabilność zapewniona jest przez dodatkowe poprzeczki, które usztywniają konstrukcją. Oba końce tunelu zakończone są dużym wejściem zamykanym na poręczne suwaki - pozwala to na swobodne jego wietrzenie, jak również dostęp z obu stron. Konstrukcja z rurek metalowych jest na tyle lekka, że złożony tunel można przenosić w inne miejsce.

Łączenie w tunelu Lemar

W konstrukcji tunelu ogrodowego zastosowano folię trójwarstwową, która zapewnia wysokie właściwości użytkowe - między innymi z zewnątrz zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi (wiatrem, deszczem), zabezpiecza przepuszczanie nadmiernego promieniowania UV, jednocześnie dobrze przepuszczając światło słoneczne. Wewnętrzna warstwa folii ma za zadanie zapewnić odpowiednią izolację termiczną w tym m.in. ochronę przed dużymi wahaniami temperatury w dzień i w nocy. Folia na tunel jest z założenia 4 sezonowa, gdzie jako sezon traktujemy wiosnę i jesień. Na zimę producent zaleca zdjęcie folii ze względu na możliwe opary śniegu i silne wiatry. 

Połączenie rurek metalowych w tunelu foliowym Lemar

Zamawiając tunel foliowy otrzymują Państwo:

  • komplet rurek metalowych o średnicy 20mm
  • elementy pośrednie mocujące (spinki, śruby, zatyczki) - pozwalające na połączenie poszczególnych elementów
  • trójwarstwową folię do przykrycia konstrukcji
  • instrukcję montażu w języku polskim wraz z ilustracjami

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 4 m
  • Szerokość: 2 m
  • Wysokość: 2 m
  • Powierzchnia: 8 m2
  • Średnica rury: 20 mm
  • Grubość folii: 0,14 mm

Wymiary tunelu foliowego metalowego Lemar Bm4

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 400
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 8
Stelaż metalowy
Kolor przezroczysty
Otwieranie suwak
Wejście Z dwóch stron

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa tunelu realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.  Produkt dostarczany jest w paczce kartonowej o wadze ok 36kg. 

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. W paczce znajdują się wszystkie niezbędne elementy i szczegółowa instrukcja w jezyku polskim.

Wszystkie elementy znajdujące się w opakowaniu są opisane tak, żeby ułatwić montaż. W pierwszej kolejności należy zmontować metalowy stelaż tunelu. Następnie nakładamy folię na boki tunelu, oraz przód i tył z drzwiami. Folię do rurek mocujemy za pomocą spinek. Przy ziemi należy zostawić zakładki z folii do wkopania w celu zwiększenia stabilności konstrukcji.

Gwarancja:

Tunel ogrodowy objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Jest to produkt polskiej produkcji. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.